sobota, 20 października 2012

Moja nowa strona

Cześć,

Chciałem się pochwalić, że ruszyłem z moją nową stroną www: http://marcinkotlarek.carbonmade.com/
Cały czas myślałem, że najlepiej będzie stworzyć coś samemu, ale to zazwyczaj wymaga czasu, którym nie dysponuję w takiej ilości. Wolałem na chwilę obecną pójść w stronę gotowego rozwiązania, które umożliwi szybkie i bezproblemowe zarządzanie zdjęciami.
Chwilowo zdecydowałem się na wersję darmową serwisu carbonmade, ale kto wie czy w przyszłości nie połaszę się na wersję płatną. Rozwiązanie darmowe zmusiło mnie do ostrej selekcji moich zdjęć (z ok. 160, które miałem na poprzedniej stronie do 35), ale to chyba dobrze, żeby pokazać ludziom swoje najlepsze prace.

Serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć i wpisywania się do księgi gości.

Pozdrawiam,
Marcin

niedziela, 14 października 2012

W poznańskich lasach

Wędrując po poznańskich lasach można natknąć się na bardzo ciekawe miejsca.


fot. Marcin Kotlarek

środa, 10 października 2012

Backstage

Każdemu sławnemu fotografowi robione są bekstejdże, żeby uwiecznić pracę mistrza. Zatem chciałem zaprezentować (obiecane jakiś czas temu) takie zdjęcia: przedstawiają Agę fotografującą Agę.
Smacznego.






fot. Marcin Kotlarek

poniedziałek, 8 października 2012

Lekcje latania

 Poza fotografią oferuję także kursy latania w promocyjnych cenach. Dla bardziej zaawansowanych (takich jak Ela z pierwszych dwóch zdjęć) organizowane są zajęcia lewitacji przy wykorzystaniu wyłącznie siły woli. Dostępne są także kursy mniej skomplikowane, w których do lotu stosuje się specjalne oprzyrządowanie. Kursanci uczą się łapać wiatr w parasolkę (przykład znajduje się na fotografii trzeciej, a prezentacji dokonuje Aga).
Dla rozwiania wątpliwości - Aga również posiadła zdolności lewitacji, jednak chciałem też zaprezentować kurs dla początkujących.
Zapraszam i smacznego ;]







fot. Marcin Kotlarek

sobota, 29 września 2012

Żurawiowo

Zdjęcia o kaczkach, wężach wodnych i Kotletach.
Smacznego :)








fot. Marcin Kotlarek & Agnieszka Sylwestrzak :)

wtorek, 25 września 2012

Kolorowo parasolkowo

Sesja z Agą, koleżanką Agi (szczegóły wyjaśnione tutaj).
Sesja powróci jeszcze w przyszłości na blogu, gdyż mam kilka zdjęć w 3D oraz kilka bekstejdży (też w 3D).
A tymczasem zapraszam do zdjęcia parasolowego.
Smacznego :)


fot. Marcin Kotlarek



niedziela, 23 września 2012

Z Żurawiego Szlaku

Wolsztyński widok, zrobiony na wolsztyńskim filmie. Okazało się, że mój krążownik szos (Kodak stereo) nie jest kompatybilny z czarno-białymi filmami Ilforda (być może z innymi też), gdyż zrywa perforację. Po odkryciu tej smutnej historii znalazłem w Wolsztynie sklep foto, w którym nabyłem film kolorowy.
Szczęśliwie na przemierzanym przez nas Szlaku Żurawim trafiłem na takie cudo.
Osobiście uwielbiam takie miejsca w fotografii, mają swój nieodparty urok. Myślę, że jeszcze kilka klatek z tego miejsca pokażę w najbliższej przyszłości.

Smacznego!


fot. Marcin Kolarek